Mårten Andersson akvarell

Mårten Andersson akvarell
Mårten Andersson akvarell

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERSSON, Mårten (född 1934): "Firenze", signerad Mårten A, daterad 1956, akvarell, 15x10 cm

Veck

101531

2011-09-17