William Gozzard oljemålning

William Gozzard oljemålning
William Gozzard oljemålning
William Gozzard oljemålning
William Gozzard oljemålning
William Gozzard oljemålning
William Gozzard oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOZZARD, William (1800-tal): "Söndagsutflykt", signerad W Gozzard, olja på duk, 30x38 cm

101541

2011-09-17