Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HILLINGFORD, Robert Alexander (1828-1904), troligen: Maskeradbal, monogramsignerad, olja på duk, 30x25 cm
repor
101546
2011-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här