Klubbat för:
16 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TEKANNA, med rechaud, silver, ryska och finska stämplar, 1900-talets början, höjd exklusive hänkel 40, vikt ca 2500 g
Brännare ej i silver
101592
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här