Kandelaber 1800-tal nysilver

Kandelaber 1800-tal nysilver
Kandelaber 1800-tal nysilver

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABER, nysilver, 1800-talets mitt, total höjd 59

101615

2011-09-16