Brickbord empire
2011-09-16
101655
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRICKBORD, empire, 1800-tal, mahognyfaner med intarsia, höjd 60, 61x41
Lagade sprickor