Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAHL, Peter (född 1934): Kentaur, signerad Peter Dahl, färglitografi, 153/200, 54x34
101671
2011-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här