Veikko Takala oljemålning

Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning
Veikko Takala oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKALA, Veikko (Finland 1923): Vintermotiv, signerad o daterad 1951, olja på duk, 41x50

101678

2011-09-17