Ester Henning oljemålning
2011-09-17
101679
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HENNING, Ester (1887-1985): Landskap med byggnad, signerade E.H, olja på pannå, 48x52