Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1960-tal, cirkelformationer, 57/70, 43x56, enligt uppgift inköpt i USA, i Legion of Honours museumshop/San Fransisco på 60-talet
101694
2011-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här