Edvin Ollers oljemålning
Closed
2011-09-18
101696
| Sold for | 1 900 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
OLLERS, Edvin (1888-1959): S:t Antonio vid Fiesole, signerad och daterad E O 1905, olja på duk uppklistrad på pannå, 28x38