Kjell Åslund oljemålning

Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning
Kjell Åslund oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ÅSLUND Kjell, (född 1948), Utan titel, signerad KÅ daterad a tergo -92, tempera och akryl på pannå, 100x98

101699

2011-09-17