W Kostel-Bauer oljemålning

W Kostel-Bauer oljemålning
W Kostel-Bauer oljemålning
W Kostel-Bauer oljemålning
W Kostel-Bauer oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fruktstileben, olja på duk, signerad W Kostel Bauer, 40x125

101710

2011-09-18