Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATSERVISDELAR, Lidköping, 137 st, bestående av 32 djupa, 57 flata, 26 bords, 17 assietter, 5 uppläggningsfat, 1 karott
förgyllningen med bortfall, enstaka nagg
101711
2011-09-16
Gör en kostnadsfri värdering här