Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
LÄSLJUSSTAKE, för 2 ljus, sengustaviansk, mässing, marmor och plåt, höjd 31,5
smärre slitage och nagg
101755
2011-09-17
Gör en kostnadsfri värdering här