Stig Sjölund triptyk
Klubbat för:
2 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SJÖLUND, Stig (född 1955): Utan titel - triptyk, signerad och daterad a tergo Stig Sjölund 1986, akryl på duk (1) samt cibachromer (2), 60x50 resp 59x50 x2,
Etikett atergo Rooseum - center for contemporary art
Kuntoraportti
Smärre repor
101766
Päivämäärä:
2011-09-19