Torsten Schonberg Svenska Stormän
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHONBERG, T., Svenska Stormän, 12 färglitografier, blyertssignerade, Stockholm 1915, ca 42x32 cm, praktupplaga 45/100, lösa i originalmapp
Omslag med några skador, planscher med litet veck i marginalen
101768
2011-09-19