Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SVENSSON, Roland, (1910-2003), litografier 2 st, "vinter i storskärgården" och motiv från Gotska Sandön, signerade och numrerade, 20x36 resp. 43x26
101769
2011-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här