Roland Svensson, litografier

Roland Svensson, litografier
Roland Svensson, litografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SVENSSON, Roland, (1910-2003), litografier 2 st, "vinter i storskärgården" och motiv från Gotska Sandön, signerade och numrerade, 20x36 resp. 43x26

101769

2011-09-18