Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VILSTOL med fotpall, Jens Juel Eilersen, JX, svart skinn, inköpt Nordiska Galleriet 1987
Skinn med slitage och skador
101776
2011-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här