Linda Lysell oljemålning

Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning
Linda Lysell oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 500 SEK

LYSELL, Linda (född 1947):"Shangri-la i Eriksdal", signerad Linda Lysell -74, olja på duk, 88,5x72,5

101792

2011-09-17