Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÄLLBORD, 1800-tal, England, papier maché, svartmålad med snäckskals inläggningar, höjd 73, 70x58
Slitage och skador
101813
2011-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här