Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EKMAN, Marie-Louise (född 1944) Djungeln, signerad och daterad M.L.De Geer Bergenstråhle 1976, 25/100, färgserigrafi på duk, 71x100 cm
Tryckmärke efter spännram, märke
101842
2011-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här