Bordstelefon

Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon
Bordstelefon

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSTELEFON, märkt "Rikstelefon", 1900-talets början, höjd 32

Lackskador

101844

2011-09-18