Väggtelefon LM Ericsson

Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson
Väggtelefon LM Ericsson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LM ERICSSON VÄGGTELEFON, 1900-talets början, valnöt med delvis förnicklade detaljer, separat hörlur, höjd 44 cm

Smärre slitage

101845

2011-09-18