Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

PYK, Madeleine (född 1934): Bröderna Marx samt Vännerna i Nice, färglitografier, signerade, 205/250 resp 230/250, 56x42 resp 50x39

Zustandsbeschreibung

101891

2011-09-20