Klubbat för:
1 800 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
PYK, Madeleine (född 1934): Bröderna Marx samt Vännerna i Nice, färglitografier, signerade, 205/250 resp 230/250, 56x42 resp 50x39
Zustandsbeschreibung
101891
2011-09-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner