Birgit Krafft-Westerberg oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KRAFFT-WAESTERBERG, Birgit (1902-1985): "Vita liljor", signerad, olja på pannå, 45x37

101900

2011-09-18