Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KRAFFT-WAESTERBERG, Birgit (1902-1985): "Vita liljor", signerad, olja på pannå, 45x37
101900
2011-09-18
Gör en kostnadsfri värdering här