Emma Ekvall oljemålning

Emma Ekvall oljemålning
Emma Ekvall oljemålning
Emma Ekvall oljemålning
Emma Ekvall oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EKVALL, Emma (1838-1925): Kvinnoporträtt, signerad E Ekvall, olja på duk, 35x30 cm

101902

2011-09-19