Emerik Stenberg oljemålning

Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning
Emerik Stenberg oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

STENBERG, Emerik (1873-1927): Kvinnostudie, signerad E. Stenberg, olja på duk, 44x36 cm

Smärre dukskada

101903

2011-09-19