Oscar Reutersvärd färglitografier

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

REUTERSVÄRD, Oscar (1915-2002): 2 st, Omöjliga figurer, signerad, HC, färglitografier, 26x20 resp 30x21

101912

2011-09-20