Einar Jolin oljemålning

Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning
Einar Jolin oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

5 000 SEK

JOLIN, Einar (1890-1976): Porträtt av Sten-Sture, signerad o daterad Jolin 1957, olja på duk, 54x45

101914

2011-09-20