Waldemar Nyström oljemålning

Waldemar Nyström oljemålning
Waldemar Nyström oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NYSTRÖM, Waldemar, (1864-1924): Västkustlandskap med segelbåtar, signerad och daterad Wald Nyström 1902, olja på duk, 154x220 cm

101959

2011-09-19