Esias Thorén oljemålning
Vollendet
2011-09-21
101961
| Höchstes Gebot | 8 400 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
THORÉN, Esias (1901-1981): Komposition, signerad E.Thorén, olja på pannå, 60x49 cm