Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
WIKSTRÖM, Titus (1887-1979): Lastångaren "Skogaland", signerad och daterad Titus Wikström -57, olja duk, 38x73 cm
101993
2011-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här