Akvarell fågeljakt

Akvarell fågeljakt
Akvarell fågeljakt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Fågeljakt, signerad och daterad Stig Resslerwall 1938, akvarell, 37x32

102007

2011-09-20