Gösta Werner, akvarell

Gösta Werner, akvarell
Gösta Werner, akvarell
Gösta Werner, akvarell
Gösta Werner, akvarell

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WERNER, Gösta (1909-1989): Sommarnatt i en trålare, signerad med initialer, akvarell på papper, 21x21

102008

2011-09-18