Väggsulptur 1800-tal

Väggsulptur 1800-tal
Väggsulptur 1800-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

VÄGGSKULPTUR, troligvis efter Luca della Robia, gipsmassa, 1800-talets andra hälft, höjd 71
Proviniens:

slitage, nagg

102010

2011-09-20