Johan Kahl akvarell

Johan Kahl akvarell
Johan Kahl akvarell

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAHL, Johan (1831-1935): DBW:s trädgård, Visby, signerad och daterad Kahl oktober 1895, akvarell

102056

2011-09-20