Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HOLM, Per Daniel (1835-1903): Holländskt landskap, signerad och daterad P. D. H, olja på duk, 40x54, påskrift kopia efter A V N
102061
2011-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här