Oljemålning mansporträtt

Oljemålning mansporträtt
Oljemålning mansporträtt
Oljemålning mansporträtt
Oljemålning mansporträtt
Oljemålning mansporträtt
Oljemålning mansporträtt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Mansporträtt, signerad och dateras A Nilson 1922, olja på pannå, 25x30

102076

2011-09-18