Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1970, 56/260, färglitgrafi, 44x42,
Proveniens: Åke Andrén Collection
102077
2011-09-20
Gör en kostnadsfri värdering här