Lennart Rodhe färglitografi

Lennart Rodhe färglitografi
Lennart Rodhe färglitografi

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1970, 56/260, färglitgrafi, 44x42,
Proveniens: Åke Andrén Collection

102077

2011-09-20