Lennart Rodhe färglitografi
Valmis
2011-09-20
102077
| Korkein tarjous | 750 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad och daterad 1970, 56/260, färglitgrafi, 44x42,
Proveniens: Åke Andrén Collection