Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HERRCYKEL, omkring 1930-tal, "Sprinter", 3-växlad, utanpåliggande, varvräknare, Perftrix belysning, lädersadel
Bruksslitage
102088
2011-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här