Väggkonsoler nyrokoko

Väggkonsoler nyrokoko
Väggkonsoler nyrokoko
Väggkonsoler nyrokoko
Väggkonsoler nyrokoko

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGKONSOLER, 1 par, nyrokoko, 1800-tal, förgyllda, dekor med blommor och rocailler, höjd 26 cm

Skador

102093

2011-09-19