Märkduk 1811

Märkduk 1811
Märkduk 1811
Märkduk 1811
Märkduk 1811

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

MÄRKDUK, broderi, daterad 1811, monterad som bricka, 23x33 cm

Hål, skador

102123

2011-09-19