Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
CULLBERG, Erland (född 1931): De tre vise männen, signerad EC, olja på duk, 65x92 cm
102150
2011-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här