Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FLINTLÅSPISTOL, rysk, m/1809, pipa med skarpa provstämplar, låsbleck signerat Tula, längd 43 cm
Stockskador, näsband saknas
102230
2011-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här