Klubbat för:
9 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARMRINGAR, 2 st, 18 k guld, med månsten och rosenstenar resp. med orientpärlor som är stämplad Dahlgren&Co, Malmö 1875, total vikt ca 57 g
Bucklor
102233
2011-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här