Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
1 800 SEK
SLAGLÅSPISTOL, belgisk, 1800-tal, nålräfflad pipa, nätskuren kolv, stålbeslag, längd 32 cm
Kortad, slitage
102240
2011-09-21
Gör en kostnadsfri värdering här