Ansgar Almqvist brons

Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons
Ansgar Almqvist brons

Klubbat för:

3 900 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ALMQVIST, Ansgar (1889-1973): Kvinnohuvud, signerad och daterad Ansgar Almquist -28, brons, total höjd med sockel 33 cm

102246

2011-09-19