Carlo Fontana brons

Carlo Fontana brons
Carlo Fontana brons
Carlo Fontana brons
Carlo Fontana brons
Carlo Fontana brons
Carlo Fontana brons

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FONTANA, Carlo (1865-1956): Örn, signerad och daterad 1913, brons, höjd 30, längd 76, dedikerad etsning medföljer

102255

2011-09-20