Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
URNOR med hänklar, 1 par, Kina, 18/1900-tal, porslin, dekor i emaljfärger, höjd 54 cm
Båda med lagningar i brättet och foten, slitage, delvis senare dekor
102257
2011-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här